המלצות

ענת יקרה,
הגעתי אליך עם ילד שאובחן עם דיספרקציה, עיכוב התפתחותי ואוטיזם. ילד שבבית רק טיפס על רהיטים וקפץ, בחוץ רץ בלי להביט לאחור ולא ענה כשקראנו לו. בכל כמה פגישות הצבת מטרות חדשות, ותמיד הצלחת להשיג אותן. הילד שאובחן כנמוך מאד מבחינה קוגנטיבית עבד איתך במשך שנה וחצי בהתמקדות על השפה והקוגניציה, מגיל שלוש וחצי עד חמש, והשלים את הפער. בגיל חמש כבר ידע מטלות קוגניטיביות ברמה תואמת גיל.
על הדרך לימדת אותו לשבת בבית ולשחק במשחקי קופסא, לתת יד כשהולכים בחוץ, לענות לשמו. תודה לך ענת על הפלא שחוללת.
ת. אמא של יונתן

ענת בוקר טוב,
חייבת לשתף אותך בהודעה שאורי קיבל עכשיו מהמחנכת שלו… ובהזדמנות זו לומר לך תודה על הקניית הכלים, הדרך והשותפות להצלחה. אורי הגיע אליך עם ציון 50 בתחילת השנה. בחנוכה כבר קיבל 70 במבחנים ועכשיו אחרי פסח ותראי לאן הצליח להגיע. אורי לא היה עושה את זה בלעדייך.
ההודעה ששלחה המחנכת: "אורי היקר, שבת שלום ומבורך. הייתי חייבת לספר לך שקיבלת 94 במבחן בתנך. עשית מבחן מעולה! גאה בך המון, המשך שבת נפלאה".
י. אמא של אורי

רוצה להמליץ בחוםםם ולומר תודה לאישה מיוחדת ענת טסלר מסיקה שליוותה את בתי בהכנה לכיתה א'. הבת שלי בזכותה עשתה דרך מדהיממה בזמן קצר ומגיעה בתחילת השנה נינוחה ובטוחה בעצמה.
לא פחות חשוב, היא גרמה לה להתאהב בלמידה! לחקור, להתנסות ולא לחשוש לטעות ובעיקר להנות. כל השיעורים התקיימו בצורה חוויתית דרך משחקים והפעלת הגוף.
אז אם הילד או הילדה שלכם (גם בגילאי חטיבה ותיכון) זקוקים לחיזוק בתחום הלימודי והוראה מתקנת, אל תהססו לפנות אל ענת!!!
ש. אמא של ליאן